Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení sezony 2022/2023 U9 FOSFA MSK Břeclav

01.07.2023 | Roman Fríb

.

Dovolte mi, abych vám trochu představil náš tým U9 a zároveň zhodnotil letošní sezónu 2022/2023.

Náš tým čítá v tuto chvíli 27 hráčů ročníku 2014. 
V letošním roce jsme sezónu zahájili jako mladší přípravka a zúčastnili jsme se jako nováček pravidelně krajské soutěže přípravek a zároveň jsme absolvovali všechny turnaje okresní fotbalové soutěže žijeme hrou. 
Krajská soutěž byla pro nás na podzim převážně o získávání zkušeností, kde jsme svedli mnoho vyrovnaných utkání, pár zápasů i zvítězili, ale převážně jsme se učili konkurovat silnějším týmům, na které jsme ještě nestačili. Na jaře už jsme vytvořili stabilní hrající tým, který se začal sehrávat a a to se začalo projevovat i na naší hře, kdy už jsme silnějším soupeřům byli rovnocenní soupeři což vše vyústilo v posledním kole kde jsme porazili favorita z Líšně. Přesto je před námi ještě stále ale mnoho práce.
Okresní soutěž žijeme hrou jsme si především užívali a zkoušeli některé nové hráče, kteří přišli během sezóny a v závěru už jsme slavili úspěchy, kdy jsme byli schopni absolvovat turnaj bez porážky.
V sezóně jsme se zúčastnili ještě několika velkých turnajů přípravek, např. ve Valticích, Znojmě nebo Hustopečích a našim dosud největším úspěchem se stal zisk poháru za třetí místo na halovém turnaji v Hustopečích.
S kluky máme ještě mnoho práce na trénincích v další sezoně, ale jako trenéři můžeme být velice spokojení jelikož máme pravidelnou docházku nad 20 hráčů kteří mají více než 80% účasti a tak máme na čem stavět.
Jan Darebník trenér U9 Fosfa MSK Břeclav

 
Nadcházející utkání
 
© eSports s.r.o. & MSK Břeclav - kontakt: mskbreclav@seznam.cz
RSS